خرید برنج : ما در گیلان کشت سال‌هاست با تامین این محصول جهت خرید عمده برنج آشناییم و تلاشمان این است تا کیفیت را در کنار بهترین قیمت و سریعتر‌ین زمان ارسال برای خریداران عمده مهیا کنیم.

 

برای خرید و دریافت مشاوره خرید عمده برنج تماس بگیرید

قیمت خرید به عمده برنج چقدر است؟

cover6

عوامل زیادی بر روی قیمت برنج عمده تاثیرگذار هستند.

بر حسب نوع برنج و میزان خرید قیمت تمام شده متفاوت است.  بالاترین قیمت برنج مربوط به برنج دم سیاه و سپس هاشمی می‌باشد و برنج طارم هاشمی پس از این ۲ نوع قرار می‌گیرد و برنج‌های فجر، شیرودی و ندا که جزو برنج‌های پرمحصول هستند قیمت پایین‌تری دارند.

برای همه شرایطی ایده‌آل جهت خرید برنج عمده داریم

مسئول خرید رستوران هستید؟

برنج برای رستوران‌ها جزء مواد اولیه مهم و حساس است که تاثیرب مستقیم بر کیفیت غذا، رضایت مشتریان و در نتیجه درآمد رستوران دارد.

ما با فراهم آوردن بهترین شرایط از نظر کیفیت و قیمت و همچنین بسته بندی مناسب جهت نگهداری در انبار تمام تلاشمان را کرده‌ایم تا بهترین خدمات را به رستوران‌داران عزیز ارائه دهیم.

 

به دنبال موارد اولیه باکیفیت هستید؟

نگهداشت نیروی انسانی همیشه جز یکی از دغدغه‌‌های اصلی کسب و کارهاست. با جوان‌تر شدن میانگین سنی نیروی کار یکی از مزایای اصلی شرکت‌ها می‌توند سرو غذا در محل شرکت باشد.

ما در گیلان کشت تامین برنج با کیفیت برای سازمان ها و ارگان‌ها در قالب الزاماتی مانند فاکتور رسمی و… بر عهده خواهیم گرفت.

صادرکننده یا بازرگان هستید؟

محبوبیت برنج ایرانی در سرتاسر دنیا غیر قابل انکار است و صادرات باعث رشد اقتصاد هر کشوری می شود. ما با همکاری تمام کمال با صادر کنندگان، تجار و بازرگانان گرامی و ایجاد شرایط مورد نیاز سعی در سربلندی نام برنج ایرانی در بازارهای بین المللی داریم و سعی میکنیم با مشکلات فراوانی که در این حوزه در کشورمان وجود دارد دست و پنجه نرم کنیم.

تامین برنج فروشگاه دغدغه شماست؟

در حال حاضر بخش عظیمی از خرده فروشی مواد غذایی در کشورمان توسط فروشگاه های زنجیره ای انجام میشود. استراتژی اکثر این شرکت ها, تامین کالای با کیفیت و با قیمت مناسب است. گیلان کشت با ظرفیت بالایی که در تولید برنج دارد آماده ارائه خدمت به فروشگاه های بزرگ کشور است.

برخی از محصولات گیلان کشت را ببینید

نیاز به مشاوره و دریافت لیست قیمت دارید؟ همین حالا تماس بگیرید