بادام زمینی در بدنسازی

خرید بادام زمینی

 

بادام زمینیبادام زمینی

بادام زمینی جزو یکی از تنقلات خوشمزه و پرخاصیت به حساب می آید. معمولا بادام زمینی برای ورزشکاران در جهت تغذیه ای غنی و سالم لازم است. زیرا بدن آنها بیشتر به دریافت ویتامین ها و مواد معدنی نیاز دارد. در این مقاله قصد داریم به بهترین زمان مصرف کره بادام زمینی در بدنسازی، بهترین کره بادام زمینی، طریقه مصرف و طرز تهیه آن و مزایای استفاده از بادام زمینی می پردازیم. با فروشگاه اینترنتی گیلان کشت همراه باشید که در این بخش به بررسی کامل این موضوع پرداخته که اصلا چرا ورزشکاران باید از بادام زمینی استفاده کنند و چه تاثیری بر عملکرد ورزشی آنها دارد؟ برای خرید بادام زمینی درجه یک آستانه اشرفیه به بخش محصولات سایت گیلان کشت مراجعه کنید.

 

بادام زمینی برای بدنسازی

بادام زمینی یا پسته شامی بر خلاف تصور عموم جزو زیر گروه های حبوبات ها به حساب می آید. اما به دلیل اینکه همیشه در ظرف آجیل آن را دیده ایم، جزو زیر گروه های آجیل و تنقلات می دانیم. فرقی ندارد که شما پسته شامی را جزو حبوبات ها بدانید یا آجیل ها. موضوعی که اهمیت دارد، بهره مند شدن از خواص بی نظیر آن برای بدن است.

 

در بادام زمینی مقادیر قابل توجهی از انواع ویتامین ها، مواد معدنی و از همه مهمترین پروتئین ها وجود دارد. به همین علت مصرف آن فواید زیادی به بدن می رساند. ارزش غذایی پسته شامی بسیار بالاست. به طوری که تمام گروه های سنی از جمله ورزشکاران و بدنسازان باید از آن استفاده کنند.

 

فواید بادام زمینی برای بدنسازی

همانطور که گفتیم مصرف بادام زمینی و کره بادام زمینی بعد از تمرین بدنسازی برای ورزشکاران به شدت توصیه می شود. اما می خواهیم به بررسی دلایل این موضوع بپردازیم که چرا این بادام خوشمزه برای ورزشکاران مفید است و چرا ورزشکاران باید از آن استفاده کنند؟ در ادامه به بررسی خواص بادام زمینی در بدنسازی می پردازیم.

 

• تامین انرژی برای ورزش

یکی از خواص بادام زمینی برای بدنسازی این است که انرژی مورد نیازشان برای انجام تمرینات ورزشی را فراهم می کند. انجام تمرینات ورزشی خصوصا تمرینات قدرتی بیشتر از هر چیزی به انرژی بالا نیاز دارد. از آنجایی که بادام زمینی حاوی مقادیر قابل توجهی از پروتئین ها و ویتامین ها است، به خوبی انرژی مورد نیاز بدن را تامین می کند.

 

• رفع گرفتگی عضلانی

گرفتگی عضلات موضوع بسیار شایعی بین ورزشکاران است. خصوصا کسانی که به تازگی ورزش را شروع کرده اند، بیشتر از سایرین به گرفتگی عضلانی مبتلا می شوند. شاید برایتان باورپذیر نباشد اما بادام زمینی باعث رفع گرفتگی عضلانی و پیشگیری از آن می شود. بنابراین حتی اگر بعد از تمرینات به گرفتگی عضلانی دچار شده اید، می توانید با مصرف این بادام خوشمزه، گرفتگی را برطرف کنید.

 

• کمک به عضله سازی

عضلات بدن بیشتر از هر چیزی به پروتئین نیاز دارند. در واقع پروتئین سوخت و تغذیه مناسب عضلات بدن است. تمامی ورزشکاران برای عضله سازی و تقویت عضلات خود تلاش می کنند. اما این کار تنها با انجام تمرینات ورزشی اتفاق نمی افتد. بلکه لازم است تا تغذیه ای مناسب به همراه این تمرینات وجود داشته باشد. اگر می خواهید عضله سازی در بدن شما به خوبی اتفاق بیفتد، بهتر است مصرف پسته شامی را در تغذیه خود بگنجانید. با این کار روند عضله سازی با سرعت بیشتری پیش می رود.

 

• پروتئین بادام زمینی در بدنسازی

بادام زمینی، جزو تنقل%A

برچسب ها

پیشنهاد ما

برنج قهوه ای 5 کیلویی پک 5 عددی 2%

برنج قهوه ای 5 کیلویی پک 5 عددی

3,437,000 تومان
3,500,000 تومان

برنج هاشمی معطر 10 کیلویی

1,200,000 تومان
برنج شکسته هاشمی عطری 10 کیلویی پک 5 عددی 6%

برنج شکسته هاشمی عطری 10 کیلویی پک 5 عددی

4,000,000 تومان
4,250,000 تومان

برنج صدری معطر 5 کیلویی

750,000 تومان

برنج صدری دودی 5 کیلویی

850,000 تومان
عسل آویشن ارگانیک 650 گرم پک 3 عددی 10%

عسل آویشن ارگانیک 650 گرم پک 3 عددی

693,000 تومان
771,000 تومان

عسل آویشن ارگانیک 650 گرم

257,000 تومان

نیم دانه هاشمی عطری 10 کیلویی

650,000 تومان

برنج صدری دودی 10 کیلویی

1,700,000 تومان
برنج هاشمی معطر 10 کیلویی پک 5 عددی 4%

برنج هاشمی معطر 10 کیلویی پک 5 عددی

5,750,000 تومان
6,000,000 تومان