برنج هاشمی دودی

فیلتر محصولات نمایش همه 3 نتیجه
دسته بندی ها

خرید برنج هاشمی دودی درجه یک

برنج هاشمی یکی از بهترین و مرغوب ترین انواع برنج بوده که بسیار خوش پخت می باشد. خرید برنج هاشمی دودی به دلیل کیفیت بالای آن موجب شده تا در سراسر دنیا طرفدار داشته باشد. این برنج در انواع مختلف تولید شده که یکی از پرفروش ترین انواع آن، نوع دودی بوده که طعم و عطر متمایزی به غذا می بخشد. در ادامه ی مطلب فروشگاه اینترنتی گیلان کشت به معرفی بیشتر برنج هاشمی دودی خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

ویژگی های برنج هاشمی

همان طور که در ابتدای مطلب به آن اشاره کردیم؛ برنج هاشمی بسیار خوش پخت می باشد. علاوه بر این ظاهر دانه های این محصول، کشیده و قلمی با رنگ سفید متمایل کرم می باشد. این نوع برنج نسبت به سایر برنج ها بلندتر و کشیده تر بوده که این ویژگی موجب شده تا برنج هاشمی دودی با دیگر برنج ها متمایز باشد. همچنین این برنج پس از پخت عطر بی نظیری دارد.

فروش انواع برنج هاشمی

تنوع برنج هاشمی برگرفته از نحوه تولید و استخراج این محصول از کارخانه می باشد. برنج هاشمی در 3 نوع: عطری، قهوه ای و عطری تولید می شود که در این مطلب قصد داریم به معرفی نوع محبوب آن، برنج هاشمی دودی بپردازیم.

برنج هاشمی دودی

برای تولید برنج دودی، محصول را با طی مراحلی به برنج دودی تبدیل می شود. به این صورت که این محصول همان برنج عطری بوده که پس از برداشت در کارخانه ی تولید برنج، به برنج دودی تبدیل می شود. از تمایز این برنج با سایر محصولات، رنگ تیره و عطر آن می باشد.

علت خرید برنج دودی هاشمی

ابتدا لازم است چگونگی دودی کردن برنج هاشمی بپردازیم. در گذشته با سوزاندن چوب درختان و قرار دادن آن در کیسه های برنج، عطر و طعم متفاوتی به برنج می بخشد. اما امروزه با استفاده از دستگاه های مخصوص در کارخانه ی تولید برنج، این محصول را تولید و به بازار عرضه می کنند. همچنین دلیل خرید برنج هاشمی دودی در گذشته را می توان به دلیل جلوگیری کردن از رشد میکروب بر روی برنج ها بوده است اما امروزه با هدف ایجاد تغییر در طعم و تنوع در عطر برنج، این مراحل طی می شود.

پس از خرید برنج هاشمی دودی راچگونه نگهداری کنیم؟

روش نگهداری این نوع برنج همانند سایر محصولات هم رده ی خود به این صورت است که در جای خشک و خنک نگهداری شود تا دوام برنج بیشتر شده و از وجود شپشتک در برنج جلوگیری شود. برنج هاشمی دودی بهتر است در محیط های کم رطوبت قرار گرفته تا بتوان در مدت طولانی نگهداری نمود.

نحوه پخت برنج دودی هاشمی

یکی از تمایز های این برنج با برنج های معمولی، نحوه پخت آن می باشد. به این صورت که برنج های معمولی را می توان به دو روش کته وآبکشی تهیه نمود. اما برنج دودی هاشمی بهتر است از طریق آبکشی پخت شود تا عطر و طعم بهتری داشته باشد.

قیمت برنج هاشمی دودی

برنج هاشمی دودی به دلیل کیفیت بالا، قیمت متفاوتی با دیگر برنج ها دارد. اما قابل ذکر است که برنج هاشمی دودی قیمت بسیار مناسب داشته؛ زیرا این برنج در داخل کشور و مناطق شمالی کشت می شود. همچنین می توانید برای مشاهده ی قیمت این محصول به فروشگاه اینترنتی گیلان کشت مراجعه کنید.

خرید و فروش برنج هاشمی دودی

همانطور که در مطلب بالا ذکر شد؛ این نوع برنج طعم و عطر متفاوتی داشته که موجب ایجاد تنوع در طعم غذا می شود. برنج هاشمی با به روزترین دستگاه ها تبدیل به برنج دودی شده که علاوه بر ظاهر کشیده و مجلسی، عطر منحصر به فردی داراست. برای خرید برنج هاشمی دودی با کیفیت بسیار بالا و مناسب ترین فیمت بازار به فروشگاه اینترنتی گیلان کشت مراجعه کنید.

باخیال راحت خرید کنید
ساماندهی
اینماد
بانک-سامان
بازگشت-وجه
سیب-سلامت
حلال

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ است.