خرید کره بادام زمینی

فیلتر محصولات نمایش یک نتیجه
دسته بندی ها

خرید کره بادام زمینی ارگانیک

خرید کره بادام زمینی در میان بزرگسالان و کودکان طرفدار بسیاری دارد. زیرا طعم کره بادام زمینی بسیار دلنشین بوده و حاوی مواد مغذی مفید برای بدن انسان می باشد. همچنین متناسب به اینکه افراد چگونه از کره بادام زمینی در رژیم غذایی خود استفاده می کنند،

می تواند تاثیر خاصی بر بدن بر جای بگذارد.در این مطلب به فواید خوردن کره بادام زمینی و نحوه مصرف آن می پردازیم. برای خرید کره بادام زمینی می توانید به فروشگاه آنلاین گیلان کشت مراجعه کنید.

فواید تغذیه ای کره بادام زمینی

خرید کره بادام زمینی مقدار زیادی پروتئین همراه با ویتامین ها و مواد معدنی ضروری مانند منیزیم ، پتاسیم و روی برای بدن تامین می کند. همچنین مصرف یک وعده کره بادام زمینی مواد مغذی، مواد معدنی و ویتامین های زیر را برای بدن فراهم می کند:

 • پروتئین

کره بادام زمینی حاوی 7.02 گرم پروتئین در هر وعده 2 قاشق غذاخوری است. این میزان در رژیم غذایی برای زنان 45 و برای آقایان 56 گرم می باشد. که قابل ذ.کر است این مقدار و میزان مصرف کره بادام زمینی باید با توجه به سن و میزان فعالیت فرد بوده که در افراد  متفاوت می باشد.

 • منیزیم

با مصرف کرده بادام زمینی 57 میلی گرم منیزیم، هر وعده به شما کمک می کند. منیزیم برای سلامتی ضروری بوده و در بیش از 300 فرآیند شیمیایی در بدن نقش دارد.

 • فسفر

هر وعده حاوی 107 میلی گرم فسفر است. فسفر در بدن موجب می شود تا سلول ها و استخوان های سالم ساخته شده و سلول ها برای تولید انرژی فعال می کند.

 •  روی

یک وعده کره بادام زمینی 0.85 میلی گرم روی فراهم می کند. ماده روی در بدن برای ایمنی، سنتز پروتئین و تشکیل DNA ضروری است.

 •  نیاسین

کره بادام زمینی حاوی 4.21 میلی گرم نیاسین در هر وعده است. نیاسین برای هضم غذا و عملکرد عصبی مفید بوده و به تولید انرژی کمک می کند.

 • ویتامینB-6

کره بادام زمینی با 0.17 گرم ویتامین B-6 در هر وعده، تقریبا 14 درصد از نیاز بزرگسالان را تامین می کند. ویتامین B-6 در بیش از 100 واکنش آنزیمی در بدن نقش داشته و برای سلامت قلب و سیستم ایمنی ضروری باشد.

طبق مطالب فوق خرید کره بادام زمینی ارگانیک و مصرف آن برای بدن بسیار ضرورت دارد. فروشگاه آنلاین گیلان کشت از معتبرترین فروشگاه ها برای خرید کره بادام زمینی می باشد.

ارزش غذایی 2 قاشق غذاخوری کره بادام زمینی (گرم)مقدار
کالری190
کربوهیدرات8
فیبر2
پروتئین7
چربی16
قند3

مطلب پیشنهادی: برای مطالعه ی بیشتر به صفحه ی باخواص کره بادام زمینی و طرز استفاده از آن آشنا شوید؛ مراجعه کنید.

حرید کره بادام زمینی

لیست خواص کره بادام زمینی برای سلامتی

خوردن کره بادام زمینی با تامین مواد مغذی بدن که در ابتدای مطلب خرید کره بادام زمینی ارگانیک به آن پرداختیم موجب شد تا به عنوان بخشی از یک رژیم غذایی سالم محسوب شود. از فواید کره بادام زمینی به موارد زیر می توان اشاره نمود:

1. کاهش وزن با خرید کره بادام زمینی

چندین مطالعه نشان می دهد که خوردن بادام زمینی می تواند به افراد کمک کند وزن خود را حفظ کرده یا به کاهش وزن افراد منجر شود. زیرا بادام زمینی به دلیل داشتن پروتئین، چربی و فیبر به فرد احساس سیری می بخشد.

2. تقویت سلامت قلب

خرید کره بادام زمینی حاوی بسیاری از مواد مغذی بوده که می تواند سلامت قلب را بهبود بخشد، از جمله:

 •  اسیدهای چرب تک غیراشباع
 • اسیدهای چرب چند غیر اشباع
 •  نیاسین
 •  منیزیم
 • ویتامین E

نسبت چربی‌های غیراشباع به چربی‌های اشباع در رژیم غذایی نقش مهمی در سلامت قلب دارد. کره بادام زمینی نسبتی مشابه با روغن زیتون داشته که موجب شده به عنوان یک گزینه سالم برای قلب نیز شناخته می شود.

3. خرید کره بادام زمینی و تاثیر در مدیریت سطح قند خون

کره بادام زمینی با نسبت کربوهیدارت کم و حاوی مقادیر مناسبی پروتئین و همچنین مقداری فیبر بوده که این ویژگی موجب شده تا کره بادام زمینی، بدون قند افزوده، تأثیر قابل توجهی بر سطح گلوکز خون ندارد. این بدان معناست که می تواند گزینه خوبی برای مبتلایان به دیابت باشد.
در مقاله ی خرید بادام زمینی به طور خلاصه به فواید مصرف کرده بادام زمینی پرداختیم. فروشگاه اینترنتی گیلان کشت مرجع معتبر برای خرید این محصول پر خاصیت می باشد.

4. حفظ سلامت ماهیچه و اعصاب

ماده منیزیم از ماده معدنی بسیار ضروری برای بدن بوده که موجب تقویت بیش از 300 عملکرد بیوشیمیایی در بدن می شود. مصرف کره بادام زمینی در هر وعده غذایی باعث شده تا انرژی مورد نیاز ماهیچه ها و اعصاب تولید شده و به استحکام آن ها بی انجامد.

5. افزایش آرامش اعصاب و روان

مصرف کره بادام زمینی به دلیل بتاسیتوسترول موجود در آن موجب افزایش آرامش و خونسردی افراد شده و بر استرس غلبه می کند. همچنین این ماده مقوی به بهبود سیستم ایمنی بدن کمک کرده و از ابتلا به بیماری ها جلوگیری می کند.

خرید کره بادام زمینی ارگانیک؛ ماده ایی مغذی و پر خاصیت

همانطور که در مطلب خرید کره بادام زمینی به آن پرداختیم، کره بادام زمینی سرشار از چندین ماده مغذی از جمله پروتئین و منیزیم بوده که ممکن است به محافظت سیستم بدن و درمان کننده ی بیماری ها کمک کند. کره بادام زمینی موجود در فروشگاه اینترنتی گیلان کشت کیفیت بسیار بالا داشته و خرید آن به افرادی که تمایل به مصرف کره بادام زمینی با کیفیت دارند، توصیه می شود.

باخیال راحت خرید کنید
ساماندهی
اینماد
بانک-سامان
بازگشت-وجه
سیب-سلامت
حلال

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ است.