کره بادام زمینی مکمل تقویتی برای بدنسازان!

مصرف کره بادام زمینی برای ورزشکاران چه فوایدی دارد؟ آیا کره بادام زمینی بر عملکردهای ورزشی تاثیر مثبت می گذارد؟ همه ما به خوبی می دانیم تمام ورزشکاران و بدنسازان نسبت به زیبایی اندام خود حساسیت بسیار زیادی دارند. تمامی عملکردهای ورزشی در صورتی نتیجه بخش و اثربخش است که در کنار آن تغذیه مناسبی نیز وجود داشته باشد. بنابراین تصمیم داریم در این بخش از مقاله ی گیلات کشت شما را با مهمترین خواص کره بادام زمینی برای بدنسازان آشنا کنیم. با ما همراه باشیم. برای خرید کره بادام زمینی میتوانید به بخش محصولات سایت مراجعه کنید.

 

بادام زمینیبادام زمینی

آیا مصرف کره بادام زمینی برای ورزشکاران مجاز است؟

کیفیت تغذیه ورزشکاران باید به گونه ای باشد که مواد مغذی که دریافت می کنند، به پرورش عضلاتشان کمک کند. آیا می دانید چرا در رژیم غذایی ورزشی مصرف کره بادام زمینی توصیه شده است؟ به این دلیل که بادام زمینی سرشار از پروتئین است. این دقیقا همان چیزی است که ورزشکاران برای پرورش عضلاتشان به آن نیاز دارند. پس باید گفت مصرف کره بادام زمینی نه فقط برای ورزشکاران مجاز است، بلکه تاثیر مثبتی بر عملکردهای ورزشی آنها نیز می گذارد. بنابراین استفاده از این کره مقوی و خوشمزه به ورزشکاران توصیه می شود.

 

در حد تعادل کره بادام زمینی بخورید

ترکیبات موجود در کره بادام زمینی

آیا می دانید وجود چه ترکیباتی در کره بادام زمینی باعث بهبود کیفیت عملکردهای ورزشی می شود؟ به طور کلی این کره مقوی حاوی چربی های غیر اشباع است. این چربی ها به هیچ عنوان در بدن تجمع پیدا نمی کنند و برای تامین انرژی مورد نیاز بدن گزینه مناسبی هستند. به همین علت ورزشکاران برای چربی این کره مقوی هیچ نگرانی ندارند.

همچنین وجود چربی های موجود در کره بادام زمینی باعث می شود تا انرژی مورد نیاز بدن یک ورزشکار در حین تمرین و فعالیت های ورزشی تامین شود. در این کره خوشمزه مقادیر قابل توجهی از پروتئین های مفید و ضروری برای بدن وجود دارد. به گونه ای که باید بگوییم پروتئین کره بادام زمینی با پروتئین گوشت برابر است. آیا می دانید دریافت این پروتئین از منابع طبیعی و گیاهی چه فواید و تاثیرات دیگری نیز دارد؟


بیشتر بخوانید: خواص کره بادام زمینی


 

زمانی که شما پروتئین های گیاهی را مصرف کنید، با سرعت بیشتری جذب بدنتان می شود. در نتیجه جذب این پروتئین ها مواد معدنی مهم دیگری همچون مس، منگنز، منیزیم، پتاسیم و… نیز بهتر جذب بدنتان می شود. در نتیجه استقامت و توانایی بدنتان برای انجام تمرینات ورزشی تامین می شود. همانطور که می دانید برای یک ورزشکار بسیار مهم است که مواد معدنی و ویتامین های زیادی دریافت کند. زیرا این تنها چیزی است که بدن برای فعالیت های پایدار به آن نیاز دارد.

 

کره بادام زمینی یک مکمل بدنسازی است!

آیا می دانستید کره بادام زمینی یک مکمل بدنسازی است؟ از آنجایی که این کره گیاهی و طبیعی دارای مواد مغذی و ویتامین های بسیار زیادی است، مصرف آن برای یک ورزشکار به عنوان یک مکمل به حساب می آید. حال بهتر است تا ببینیم چرا به این کره یک مکمل بدنسازی قوی می گویند؟

 

کره بادام زمینی برای ورزشکاران

• کمک به حفظ سلامت قلب و عروق

یکی از فواید کره بادام زمینی برای ورزشکاران این است که به سلامت قلب و عروق آنها کمک زیادی می کند. قبل از هر چیزی یک ورزشکار باید ظرفیت قلب و عروقش را بالا ببرد. همانطور که می دانید چربی های اضافه اطراف قلب، به شدت سلامت قلب را تحت تاثیر خود قرار می دهند. همینطور ممکن است این چربی های اضافه در عروق خونی رسوب کنند و باعث ابتلا به کلسترول خون شوند. حتی ممکن است گردش خون در عروق را مختل کنند. به همین علت مصرف این کره مقوی به دلیل برخورداری از چربی های غیر اشباع و سالم برای بدن، باعث تقویت قلب و عروق می شود.

 

• کمک به ترمیم و تقویت عضلات بدن

از دیگر خواص بی نظیر کره بادام زمینی برای یک ورزشکار این است که به ترمیم و تقویت عضلات بدن کمک زیادی می کند. این کره به دلیل برخورداری از انواع پروتئین باعث می شود تا سوخت و تغذیه مورد نیاز عضلات بدن تامین شود. در نتیجه این موضوع تاثیر مثبتی بر عملکردهای ورزشی می گذارد.

 

• جلوگیری از آسیب به بافت های بدن

یکی دیگر از خواص و فواید مهم کره بادام زمینی برای ورزشکاران این است که از آسیب بدنی جلوگیری می کند. این کره مقوی، پرخاصیت و خوشمزه به دلیل برخورداری از انواع آنتی اکسیدان ها از بافت های بدنی محافظت می کند. در نتیجه در تمرین های ورزشی بافت های بدن استقامت بالاتری پیدا می کنند و به راحتی آسیب نمی بینند.

• کمک به تامین نیازهای بدن

ورزشکاران به دریافت و جذب ویتامین ها و مواد معدنی مختلف نیاز دارند. از آنجایی که در این کره مقوی انواع ویتامین ها و مواد معدنی وجود دارد، مصرف آن باعث تامین نیازهای بدن می شود. در نتیجه بدن با قحطی یا کمبود ویتامین روبرو نمی شود. به خاطر داشته باشید که اگر بدنی ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیازش را دریافت نکند، قطعا توانایی انجام فعالیت های ورزشی را هم نخواهد داشت. در نتیجه مصرف این کره به دلیل تامین نیازهای بدن به ورزشکاران توصیه می شود.

 

• جلوگیری از ابتلا به دیابت و کلسترول خون

دیابت و کلسترول خون دو مشکل بسیار بزرگ هستند که باعث می شوند بدن توانایی و استقامت خودش را از دست بدهد. گاهی ممکن است مصرف شیرین کننده ها، زمینه های ژنتیکی و ارثی و بسیاری از دلایل دیگر بروز دیابت یا کلسترول خون شود. به همین دلیل توجه داشتن به کیفیت تغذیه به شدت مهم است. مصرف کره بادام زمینی به هیچ عنوان باعث بروز دیابت یا کلسترول خون نمی شود. در نتیجه شما می توانید برای داشتن تغذیه سالم و برای پیشگیری از ابتلا به کلسترول و دیابت از این کره خوشمزه استفاده کنید.

کره بادام زمینی مکمل بدنسازی!

 

• کمک به تقویت سیستم ایمنی

از دیگر خواص کره بادام زمینی(peanut) برای ورزشکاران کمک به تقویت سیستم ایمنی بدن است. تقویت سیستم ایمنی بدن هم برای بالا بردن کیفیت عملکردهای ورزشی و هم برای حفظ سلامت بدنی ضرورت دارد. از این رو بهتر است تا کیفیت مواد غذایی مصرفی به گونه ای باشد که به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک شود. شما با مصرف این کره خوشمزه و مقوی قطعا می توانید سیستم ایمنی بدنتان را تقویت کنید. زیرا این ماده خوراکی دارای خواص ارزشمندی است.

آیا مصرف کره مقوی بادام زمینی باعث چاقی و اضافه وزن می شود؟

بسیاری از ورزشکارانی که می خواهند کره بادام زمینی را مصرف کنند این سوال برایشان به وجود می آید که آیا مصرف این کره خوشمزه باعث چاقی و اضافه وزن می شود؟ به طور کلی کره مقوی بادام زمینی انرژی بالایی به بدن می رساند. پس در نتیجه کالری قابل توجهی دارد. بهتر است تا شما حتما حین مصرف به کالری دریافتی توجه داشته باشید. در صورتی که به مقدار زیاد از این کره مقوی مصرف کنید، ممکن است چاق کننده باشد. پس حد تعادل در مصرف آن را رعایت کنید.

سخن پایانی

در این بخش به ورزشکاران توصیه کردیم تا کره بادام زمینی را به سبد غذایی خود اضافه کنند. همانطور که متوجه شدید این کره خواص بسیار زیادی برای بدن دارد و بر عملکردهای ورزشی تاثیر بسیار مثبتی می گذارد. این کره به دلیل برخورداری از پروتئین، فیبر و بسیاری از مواد معدنی مورد نیاز بدن، باعث بهبود عملکردهای ورزشی و جلوگیری از آسیب به اندام های بدن می شود. در نتیجه مصرف آن به ورزشکاران توصیه می شود. حتما از این کره خوشمزه به مقدار مناسب در رژیم غذایی خود استفاده کنید. برای خرید کره بادام زمینی می توانید به فروشگاه اینترنتی گیلان کشت مراجعه کنید.

 

برچسب ها

پیشنهاد ما

کره بادام زمینی ارگانیک 500 گرمی

240,000 تومان
سبوس برنج 280 گرمی پک 3 عددی 10%

سبوس برنج 280 گرمی پک 3 عددی

391,000 تومان
435,000 تومان

برنج هاشمی معطر 10 کیلویی

1,200,000 تومان
برنج صدری دودی 10 کیلویی پک 5 عددی 3%

برنج صدری دودی 10 کیلویی پک 5 عددی

8,250,000 تومان
8,500,000 تومان

برنج هاشمی دودی 10 کیلویی

1,350,000 تومان

برنج صدری دودی 10 کیلویی

1,700,000 تومان
برنج قهوه ای 5 کیلویی پک 5 عددی 2%

برنج قهوه ای 5 کیلویی پک 5 عددی

3,437,000 تومان
3,500,000 تومان

عسل آویشن ارگانیک 650 گرم

257,000 تومان

برنج صدری معطر 5 کیلویی

750,000 تومان
برنج صدری عطری 10 کیلویی پک 5 عددی 3%

برنج صدری عطری 10 کیلویی پک 5 عددی

7,250,000 تومان
7,500,000 تومان

نظرات

No Comments
هنوز نظری ثبت نشده
اولین نفری باشید که نظر می دهید