چای سبز

فیلتر محصولات نمایش همه 2 نتیجه
دسته بندی ها

خرید چای سبز درجه یک و ایرانی

قیمت چای سبز یکی از عواملی است که افراد در زمان خرید چای سبز به آن توجه می کنند. قرن هاست که مردم اقدام به خرید چای در انواع گوناگون می کنند. مطالعات نشان می دهد که مصرف green tea ممکن است بر سلامت پوست تأثیر مثبت بگذارد، به کاهش وزن کمک کند و خطر ابتلا به بیماری های قلبی عروقی را کاهش دهد.

به طور کلی چای بعد از آب دومین نوشیدنی پرمصرف در جهان است. همه انواع چای، به جز گیاهی، از برگ های خشک درختچه کاملیا سیننسیس دم می شوند. میزان اکسیداسیون برگ ها نوع چای را تعیین می کند.

چای سبز از برگ های اکسید نشده تهیه می شود و یکی از کم فرآوری شده ترین انواع چای است. به همین دلیل حاوی بیشترین آنتی اکسیدان ها و پلی فنول های مفید است. در ادامه از این مطلب از سایت گیلان کشت شما را با خرید چای سبز لاغری، ایرانی، اصل، کیسه ای، تیما، خارجی، ژاپنی، چینی اصل و ماچا آشنا می کنیم و در مورد قیمت بهترین چای سبز توضیح می دهیم.

قیمت چای سبز کیلویی، فله و کیسه ای!

این نوع چای به رنگ سبز تیره و با طعم متفاوت تر از چای سیاه و نافذتر از آن است. این محصول دارای کافئین کمی است و از این رو موجب ایجاد عصبانیت یا بی خوابی نمی شود و در ضمن یک تصفیه کننده و مفرح است. قیمت چای سبز فله یا بسته بندی شده قاعدتا متفاوت است، زیرا شما در نوع بسته بندی باید مازاد هزینه بسته آن را نیز بپردازید. همچنین قیمت چای های سبز خارجی و ایرانی نیز با هم متفاوت است. شما برای اطلاع از قیمت بهترین چای سبز سال 1401 و خرید چای سبز لاغری می توانید به وبسایت گیلان کشت مراجعه کنید.

فواید خرید چای سبز اصل

مردم از چای سبز در طب سنتی چین و هند برای کنترل خونریزی و التیام زخم ها، کمک به هضم غذا، بهبود سلامت قلب و روان و تنظیم دمای بدن استفاده می کردند. همچنین این محصول اثرات مثبتی بر کاهش وزن، اختلالات کبدی، دیابت نوع 2 ، بیماری آلزایمر و غیره داشته باشد.

ردیففواید چای سبز
1…پیشگیری و کنترل سرطان مثانه و
2بهبود عملکرد مغز
3کاهش دهنده یالتهاب پوست
4کمک به لاغری
5افزایش انرژی بدن

پیشگیری از سرطان و مصرف چای سبز

افراد جدای از خرید چای سبز لاغری، می توانند از آن برای پیشگیری از سرطان استفاده کنند. در کشورهایی که مصرف چای سبز زیاد است، میزان برخی سرطان ها کمتر است. با این حال، مطالعات انسانی شواهد ثابتی برای اثبات اینکه نوشیدن green tea خطر کلی سرطان را کاهش می دهد، نشان نداده است. این نوع سرطان های با مصرف چای از نوع سبز کاهش می یابد:

  • مثانه؛
  • تخمدان؛
  • کولورکتال (روده)؛
  • مری (گلو)؛
  • ریه؛
  • پروستات؛
  • پوست؛
  • معده.

فروش چای سبز درجه یک برای بهبود عملکرد مغز

خرید چای سبز لاغری دارای مزیت هایی است که یکی از آن کمک به بهبود عملکرد مغز می باشد. چای سبز بیش از اینکه شما را هوشیار نگه دارد، به تقویت عملکرد مغز نیز کمک کند. ماده اصلی فعال کافئین است که یک محرک شناخته شده است. به اندازه قهوه حاوی کافئین نیست، اما به اندازه کافی برای ایجاد پاسخ بدون ایجاد اثرات ناخوشایند مرتبط با مصرف بیش از حد کافئین است.

کافئین با مسدود کردن یک انتقال دهنده عصبی بازدارنده به نام آدنوزین بر مغز تأثیر می گذارد. به این ترتیب، شلیک نورون ها و غلظت انتقال دهنده های عصبی مانند دوپامین و نوراپی نفرین را افزایش می دهد.

تحقیقات به طور مداوم نشان داده است که کافئین می تواند جنبه های مختلف عملکرد مغز از جمله خلق و خو، هوشیاری، زمان واکنش و حافظه را بهبود بخشد. با این حال، کافئین تنها ترکیب تقویت کننده مغز در چای سبز نیست. همچنین حاوی اسید آمینه L-theanine است که می تواند از سد خونی مغزی عبور کند.

کاهش التهاب پوست با خرید چای سبز چینی اصل و ایرانی

خرید چای سبز لاغری منجر به خواص ضد التهابی می شود. جز اصلی Green tea، اپی گالوکاتچین-3-گالات (EGCG)، اثرات ضد التهابی قابل اثباتی دارند. استفاده از عصاره چای در لوازم آرایشی این امر را تایید می کند. محققان تشخیص دادند که محلول هایی از جمله عصاره چای در صورت استفاده موضعی باعث افزایش پاسخ های ضد التهابی می شود. آن ها همچنین میکروسیرکولاسیون پوست در نواحی آسیب دیده بهبود یافته می دهند.

خرید چای سبز لاغری

کاتچین های موجود در چای سبز لاغری و کافئین ممکن است در افزایش متابولیسم انرژی نقش داشته باشند که منجر به کاهش وزن می شود. چندین مکانیسم مختلف کاهش وزن ناشی از پلی فنول های چای نشان می دهد که کاتچین ها و کافئین به طور هم افزایی اثرات کاهش وزن ایجاد می کنند، برخلاف اینکه آن ها نتیجه کافئین به تنهایی هستند.

با این حال، تأثیر نوشیدن و خرید چای سبز بر کاهش وزن بعید است که اهمیت بالینی داشته باشد. اکثر مطالعاتی که تغییرات جزئی در متابولیسم نشان داده اند از عصاره چای سبز با غلظت بسیار بالای کاتچین استفاده می کنند.

قیمت چای سبز کیسه ای برای لاغری و کیلویی اصل

به طور کلی فواید چای سبز برای سلامتی تا حدی زیاد است که از آن برای درمان اکثر بیماری ها و خرید چای سبز لاغری، می توان استفاده کرد. در بعضی از موارد برخی از کارخانه ها برای از بین بردن طعم و بوی تلخ آن از افزودن طعم دهنده ها و اسانس های مصنوعی به محصول استفاده می کنند، که این امر موجب افت کیفیت و خواص آن می شود. شما برای خرید چای سبز درجه یک، اصل، ایرانی، کیسه ای، چینی اصل و خارجی و اطلاع از قیمت بهترین چای سبز می توانید به سایت گیلان کشت مراجعه کنید.

باخیال راحت خرید کنید
ساماندهی
اینماد
بانک-سامان
بازگشت-وجه
سیب-سلامت
حلال

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ است.