هر آنچه که باید در مورد لاغری با چای سبز بدانید

چای سبز حاوی آنتی اکسیدان است

 

لاغری با چای سبز جزو یکی از روش های ساده و طبیعی برای رسیدن به اندامی ایده آل است. چای سبز جزو قدیمی ترین و سنتی ترین دمنوش های گیاهی است که برای بدن خواص بسیار زیادی دارد. این چای گیاهی، طبیعی و خوش عطر ضمن کمک به لاغری و کاهش وزن برای بدن خواص بیشماری دارد. شاید شما هم شنیده باشید که می گویند لاغری با چای سبز بهترین روش برای کاهش وزن است. آیا می دانید چرا؟ آنچه که قرار است در ادامه این بخش از  گیلان کشت به بررسی آن بپردازیم نکات مهمی در خصوص کاهش وزن با چای سبز است. بنابراین برای زیبایی اندام و همچنین سلامت بدنی با ما همراه باشید. برای خرید انواع چای درجه یک ایرانی مثل چای سیاه و چای سبز به بخش محصولات سایت گیلان کشت مراجعه کنید.

 

لاغری با چای سبز در نهایت سلامت!

افرادی که می خواهند لاغری با چای سبز را تجربه کنند قطعا سوالات و ابهامات بسیار زیادی در این خصوص دارند. زیرا برای لاغری و کاهش وزن حتی کوچکترین موارد نیز مورد اهمیت قرار می گیرد. عملکرد چای سبز در بدن بدین گونه است که با بالا بردن سوخت و ساز بدن حتی در حالت استراحت، باعث لاغری و کاهش وزن می شود. چربی های اضافه ای که در بدن تجمع پیدا کرده اند، به وسیله همین متابولیسم بالا حذف می شوند و به مرور زمان تاثیرات آن بر زیبایی اندام و کاهش وزن مشخص می شود.

 

کاهش وزن و لاغری با چای سبز

 

این را به خاطر بسپارید که هرگز لاغری با چای سبز مانند لاغری و کاهش وزن با مکمل های لاغری و قرص ها و کپسول ها نیست. زیرا این روش طبیعی برای لاغری روند آهسته تری دارد. پس هرگز نباید انتظار داشته باشید که با یک هفته مصرف چای سبز کاهش وزن چشمگیری را تجربه کنید. در حقیقت این است راز کاهش وزنی اصولی! کاهش وزنی که به سلامت جسمی آسیبی وارد نکند و باعث ضرر رساندن به اندام های داخلی بدن نشود.
لاغری با چای سبز به همراه پیاده روی معجزه می کند!

شاید بسیاری از افراد وقت کافی برای رفتن به باشگاه های ورزشی را نداشته باشند. قطعا لاغری با چای سبز باید در کنار روش های دیگر لاغری به کار گرفته شود. زیرا هیچ گاه یک روش لاغری به تنهایی باعث کاهش وزن چشمگیر نمی شود. اگر می خواهید تاثیر بیشتر و بهتری از نوشیدن چای سبز بگیرید، بهتر است تا به همراه نوشیدن چای سبز به پیاده روی نیز بروید. این کار باعث می شود تا سلول های چربی در بدن شما به خوبی تجزیه شوند.

شاید بپرسید چگونه؟ یک برنامه ریزی عالی و کاربردی را برای لاغری با آسان ترین روش به شما پیشنهاد می دهیم. پس از صرف صبحانه، بهتر است چای سبز را دم کنید و سپس یک فنجان بنوشید. حالا بهتر است یک کفش مناسب پیاده روی بپوشید و بین 30 الی 40 دقیقه پیاده روی کنید. در حین پیاده روی عضلات شکم خود را به خوبی منقبض کنید و تا جایی که می توانید عمیق نفس بکشید. البته در طول روز مجاز هستید تا دو فنجان دیگر نیز چای سبز بنوشید. قطعا اگر همین روال را بین 4 الی 6 روز در هفته انجام دهید، نتیجه چشمگیر آن در یک ماه را به خوبی مشاهده می کنید. این روش لاغری با چای سبز جزو بهترین و موثرترین روش های لاغری است.

 

لاغری و کاهش وزن با چای سبز چه مزایای دیگری دارد؟

آیا می دانید لاغری با چای سبز چه مزایای دیگری برای بدن شما دارد؟ در واقع زمانی که شما چای سبز می نوشید تا لاغر شوید، به طور ناخواسته هزار و یک خاصیت دیگر به بدنتان می رسانید. در این بخش به بررسی خواص چای سبز که در روند لاغری و کاهش وزن نیز تاثیر مثبت دارد اشاره می کنیم.

• رفع استرس و اضطراب

چای سبز حاوی آنتی اکسیدان های ضروری برای بدن و مواد معدنی بسیار زیادی برای بدن است. در صورتی که شما این چای را مصرف کنید قطعا استرس و اضطراب را از خود دور کرده اید. این باعث می شود تا روند کاهش وزن و لاغری شما با موفقیت بیشتری طی شود. زیرا یکی از دلایل چاقی و اضافه وزن، استرس و اضطراب است.

 

نوشیدن چای سبز با معده خالی ممنوع

• کمک به سلامت گوارش

شاید برایتان جالب باشد تا بدانید لاغری با چای سبز مزایای دیگری مثل کمک به سلامت گوارش نیز دارد. زمانی که شما این چای پرخاصیت را می نوشید، خواص آن به سلامت سیستم گوارش شما کمک می کند. در نتیجه باعث می شود تا غذایی که می خورید بهتر هضم شود، اجابت مزاج بهتر صورت بگیرد و از بروز سایر مشکلات گوارشی در بدن شما جلوگیری شود. به همین دلیل باید بگوییم این موضوع نیز تاثیر مثبتی در روند لاغری و کاهش وزن شما می گذارد. زیرا هضم سریع و آسان غذا از چاقی و اضافه وزن جلوگیری می کند