آیا خوردن برنج باعث افزایش میل جنسی می شود؟

میل جنسی یکی از لازمه های زندگی زناشویی به شمار می رود و بی میلی جنسی مردان می تواند در پایداری رابطه زناشویی اختلالاتی را ایجاد کند. افزایش میل جنسی یا همان مبازره با بی میلی جنسی موردی است که از قدیم  و در طب سنتی به این آن اهمیت داده شده و همواره راه حل هایی برای افزایش میل جنسی به عموم آموزش داده شده است. بی میلی جنسی در طب سنتی با نام سرد مزاجی شناخته می شود و عقیده عموم بر این باور است که غذاهای با طبع سرد عامل به وجود آمدن این حس ناخوشایند هستند.

اما از آنجائیکه همه خوراکی های دارای طبع سرد از یک نوع و یا به عبارت بهتر یک گونه نیستند، در نتیجه می توان گفت که با بررسی بیشتر می توان از بین این موارد، به نمونه هایی برخورد کرد که علاوه بر اینکه هیچ گونه تاثیر منفی ندارند، ضمنا می توانند تاثیر خوب و موثری بر افزایش قوای جنسی داشته باشند.

برنجبرنج

میل جنسی در مقابل بی میلی جنسی قرار دارد و این مسئله می تواند عوامل متعددی داشته باشد که یکی از آنها سرد مزاجی است، و در موارد دیگر مشکلات جنسی و ژنتیکی می توانند زمینه ساز این مشکل باشند. در طب سنتی توصیه شده که از غذاهای با طبع سرد کمتر استفاده شود تا بی میلی جنسی در فرد ایجاد نشود.

و از آنجائیکه برنج به عنوان یکی از غذاهای با طبع سرد شناخته می شود همین عامل باعث شده که در نظر بسیاری از افراد، مصرف برنج با بی میلی جنسی مرتبط دانسته شود. ما در ادامه این متن تاثیر برنج بر میل جنسی را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

 

نقش برنج در میل جنسی

 

آیا مصرف برنج تاثیری بر میل جنسی افراد دارد؟

میل جنسی عاملی است که هم در خانم ها و هم در آقایان وجود دارد و به عقیده بسیاری از عموم این حالت با نوع تغذیه در ارتباط است. برنج یکی از غذاهایی است که انواع مختلفی دارد و نوع سفید آن که عموما مورد استفاده افراد قرار می گیرد همواره مورد بحث فعالین طب سنتی بوده است.

بدین صورت که عده ای طبع آن را گرم و عده ای دیگر طبع آن را سرد می دانند، اما مهمترین مساله ای که هر دو گروه بر آن اتفاق نظر دارند خشک بودن طبع برنج است. و همین خشک بودن برنج تا حدودی از بی میلی جنسی جلوگیری کرده و به افزایش میل جنسی کمک می کند.

میل جنسی حالتی است که پس از مصرف مکرر برنج برای بعضی از افراد اتفاق می افتد. در واقع این نوع تهیه برنج است که بر میل جنسی افراد تاثیرگذار است زیرا گاها عده ای از افراد اعلام کرده اند که افزایش میل جنسی با برنج برای آنها اتفاق افتاده است. و با بررسی بیشتری که در این حوزه انجام شده مشخص شده که با به کار بردن روش های مناسب می توان حتی با خوردن برنج میل جنسی خود را افزایش داد.

میل جنسی با مصرف برنج دم کرده تقریبا کاهش می یابد. در این حالت برنج مواد حاصل در پوسته خود را به دلیل آب پز کردن و صاف نمودن آب از دست می دهد، و تنها چیزی که باقی می ماند برنج سفید است. این برنج طبع سردی دارد و قطعا با مصرف آن این میل افراد حساس تا حدود زیادی کاهش می یابد.

اما اگر برنج را به صورت کته یا دمپخت تهیه کرده در این صورت موادی که در صاف نمودن آب برنج از دست می رفتند در برنج باقی می مانند، و برنج تقریبا طبعی گرم به خود می گیرد. بنابراین می توان گفت که افزایش میل جنسی با برنج کته و دمپخت برای افراد حاصل می شود.

 

 

نقش برنج در میل جنسی، آیا برنج باعث افزایش میل جنسی می شود یا کاهش؟

 

افزایش میل جنسی با مصرف برنج قهوه ای

میل جنسی توان و قدرتی است که با مصرف مواد مختلفی می توان آن را افزایش داد. یکی از قرص هایی که معمولا آقایان برای افزایش این میل خود استفاده می کنند، قرص زینک یا همان قرص روی است. روی در رشد اصولی بدن مردان تاثیر فراوانی دارد و به طور معمول هر مرد باید روزانه حدود 30 الی 60 گرم روی را مصرف کند.

برای تزریق این میزان روی به بدن می توان از روش های مختلفی استفاده کرد. بعضی از افراد با خوردن قرص روی ایّنکار را انجام می دهند و بعضی دیگر به مصرف مواد غذایی می پردازند که روی در آنها وجود دارد. روی ماده ای است که در سبوس غلات مختلف به میزان قابل توجهی وجود دارد.

یکی از این غلات برنج است و در نتیجه با مصرف برنج سبوس دار می توان روی مورد نیاز را به بدن تزریق کرد. این میل با مصرف برنج قهوه ای افزایش می یابد. زیرا به دلیل وجود سبوس روی دانه های برنج قهوه ای، روی موجود در پوسته برنج پس از پخت به مغز برنج منتقل می شود و برنج طبعی گرم به خود می گیرد. برای خرید برنج قهوه ای درجه یک و سایر برنج های ایرانی مثل هاشمی عطری، برنج صدری عطری و انواع برنج دودی  به بخش محصولات سایت گیلان کشت مراجعه کنید.

 

 

تاثیر برنج قهوه ای در میل جنسی

 

نکات مهم در افزایش میل جنسی با برنج

میل جنسی عاملی است که می توان آن را با مصرف برنج افزایش داد. برای افزایش این میل با برنج قهوه ای می توان از برندهای معتبر برنج قهوه ای خرید کرد. برای مثال اگر برنج قهوه ای به صورت اصولی تهیه شده باشد دارای طبعی گرم خواهد بود و برای افزایش میل جنسی می توان از آن استفاده کرد.همچنین برنج سفید نیز باید به شیوه های مناسب فرآوری شده باشد تا بتوان با شیوه کته یا دمپخت از آن برای افزایش میل جنسی استفاده کرد.

میل جنسی مناسب مسئله ای است که بسیاری از آقایان و خانم ها خصوصا در دوران یائسگی در پی افزایش آن هستند. یکی از روش های مناسبی که با استفاده از آن می توان این قدرت و توان را افزایش داد، مصرف مواد خوراکی است. برنج قهوه ای محصولی است که با آن می توان با مصرف اصولی آن این میل را افزایش داد.

برای افزایش میل جنسی با برنج قهوه ای توصیه می شود از برندهای معتبری خرید کنید که از بهترین ارقام برنج استفاده کرده و محصولی کاملا باکیفیت را به بازار عرضه می کنند. برای خرید برنج قهوه ای درجه یک و سایر برنج های ایرانی مثل هاشمی عطری، برنج صدری عطری و انواع برنج دودی  به بخش محصولات سایت گیلان کشت مراجعه کنید.

برچسب ها

پیشنهاد ما

سبوس برنج 280 گرمی

145,000 تومان

برنج هاشمی معطر 5 کیلویی

700,000 تومان

برنج صدری معطر 5 کیلویی

850,000 تومان
برنج هاشمی معطر 10 کیلویی پک 5 عددی 4%

برنج هاشمی معطر 10 کیلویی پک 5 عددی

6,750,000 تومان
7,000,000 تومان

برنج صدری دودی 10 کیلویی

1,900,000 تومان
سبوس برنج 280 گرمی پک 3 عددی 10%

سبوس برنج 280 گرمی پک 3 عددی

391,000 تومان
435,000 تومان

چای سیاه بهاره ممتاز 1 کیلویی

345,000 تومان

برنج هاشمی معطر 10 کیلویی

1,400,000 تومان
برنج هاشمی دودی 10 کیلویی پک 5 عددی 3%

برنج هاشمی دودی 10 کیلویی پک 5 عددی

7,500,000 تومان
7,750,000 تومان

برنج صدری دودی 5 کیلویی

950,000 تومان

نظرات