درباره ما

همه چیز از اینجا شروع شد!

مجموعه گیلان کشت در سال 1397 توسط سینا رنجبر تاسیس شد.

کسی که از نوجوانی در کارخانه شالیکوبی فعالیت می کرد.

تجربه سال ها کار کردن با برنج و دیدن دغدغه های مردم برای خرید برنج، او را به فکر چاره ای برای راه حل این مشکل انداخت.

پس از مدت ها تحقیق و بررسی و شناخت مشکلات اساسی بازار برنج، تصمیم گرفت، با تاسیس مجموعه ای، فرآیند خرید برنج را برای هر کسی، در هر کجای ایران، راحت و مطمئن کند.

سرانجام در  15 خرداد 1397، گیلان کشت با هدف” حذف واسطه ها از بازار برنج و رساندن برنج ایرانی با بالاترین کیفیت و پایین ترین قیمت بر سر سفره های ایرانیان” کارش را شروع کرد.

نام تجاری گیلان کشت به این دلیل انتخاب شده که تمام تمرکز مجموعه بر روی محصولاتی که در استان گیلان، کشت می شود قرار دارد.

و حالا گیلان کشت با گذشت تنها چند سال از شروع فعالیتش، نه تنها توانسته است برنج ایرانی را با بالاترین کیفیت در کشور عرضه کند بلکه به چندین و چند کشور جهان صادرات دارد.

رسالت ما تولید محصولاتی است که به آن ها افتخار می کنیم

ما در گیلان کشت، با وسواس زیاد، فرآیند انتخاب برنج، آماده سازی و بسته بندی آن را انجام می دهیم، تا به محصولاتی برسیم که با اطمینان آن ها را به مشتریانمان پیشنهاد دهیم.

برنجی که در گیلان کشت، آماده و بسته بندی می شود، از بهترین شالیزارهای گیلان تهیه می شود و بعد از اینکه خوش پخت بودن و عطر و طعم آن مورد تایید قرار گرفت، وارد مرحله بوجار می شود.

در این مرحله، ضایعات و دانه های شکسته برنج جدا می شود و برنج سالم و یکدست به مرحله ی بسته بندی می رسد .

 

اینگونه است که محصولاتی که وارد بازار می کنیم، رضایت مشتریانمان را به دست می آورند و ما هر بار بیشتر از قبل به محصولاتمان افتخار می کنیم.

 

علاوه بر این ها، توان تولیدی بالای گیلان کشت، این فرصت را فراهم کرده تا بتوانیم به مشتریانی که درخواست خرید عمده انواع برنج،سبوس برنج، پوسته برنج، خاکستر برنج و برنج نیم دانه دارند نیز، خدمت رسانی کنیم.

وتمام این ها را مدیون تیم حرفه ای گیلان کشت هستیم…

 

کمک می کنیم تا با خیال راحت تری برنج ایرانی بخرید!

ما در گیلان کشت قصد داریم بزرگترین مشکلات خرید برنج را برطرف کنیم…

مشکلاتی که مانع از این می شود که برنج ایرانی با کیفیت و خالص در اختیار همه باشد!