10 هدیه مناسب برای هدیه به پرسنل سازمان ها و شرکت ها

امروزه بیشتر سازمان ها و شرکت ها، در مناسب های خاصی، مانند اعیاد و جشنواره های ملی و مختلف، برای پرسنل و کارمندان خود، هدایایی تهیه می کنند. این امر علاوه بر اکرام پرسنل و کارمندان سازمان ها و شرکت ها، سببِ ایجاد روحیه ی مثبت در بین افراد می گردد و از این رو در بازدهی بیشتر و بهتر سازمان و افراد، نقش موثری خواهد داشت.

اما انتخاب یک هدیه به پرسنل می تواند موضوعی چالش برانگیز برای صاحبان مشاغل باشد. بسته به تعداد پرسنل، مرتبه ی شغلی، نوع شغل، شرایط مالی شرکت و سازمان و مناسبتِ انتخاب شده، هدایا می تواند متقاوت و شامل کالاهای مختلفی همانند برنج باشد. از این رو در این متن به معرفی 10 هدیه مناسب برای هدیه به پرسنل سازمان ها و شرکت ها می پردازیم.

برنجبرنج

 

10 هدیه مناسب برای هدیه به پرسنل سازمان ها و شرکت ها

 

 

بهترین گزینه برای انتخاب یک هدیه به پرسنل

1- به عنوان اولین هدیه به پرسنل می توان گفت سالنامه به همراه خود نویس، یکی از هدایای رسمی و مناسب برای کارمندان به حساب می آید. به همین دلیل بیشتر سازمان ها، خصوصا در نزدیکی ایام عید نوروز و سال نو، به پرسنل خود، سالنامه به همراه خود نویس هدیه می دهند. سالنامه می تواند به همراه اقلامی دیگر، مانند خودکار، کتاب شعر، دفتر یادداشت و دیگر اقلام، در یک بسته بندی با طراحی زیبا هدیه داده شود.

 

2- صنایع دستی مانند ترمه، تابلو نقاشی و یا تابلو خطاطی، ظروف میناکاری، ظروف خاتم کاری و مصنوعات و کالاهای چرمی از جمله صنایع دستی و هدایای مناسب و ماندگار برای پرسنل سازمان ها و شرکت ها به شمار می آیند. هر چند انتخاب صنایع دستی به عنوان هدیه، در اکثر مواقع یک انتخاب پر هزینه محسوب می گردد، اما از طرفی دیگر، صنایع دستی یک انتخاب نفیس و یک هدیه مناسب برای کارمندان و هدیه به پرسنل می باشد. در بیشتر فروشگاه ها و مراکز فروش، می توان بسته بندی های نفیسی شامل مصنوعات چرمی، که معمولا شامل اقلامی مانند کیف پول چرمی، جای کارت و جا کلیدی هستند را خریداری کرد.

 

3- کتاب و کتاب های جیبی یک هدیه مناسب برای هدیه به پرسنل سازمان ها و شرکت ها می باشد. این هدیه، یک هدیه ی نسبتا اقتصادی نیز محسوب می شود. به عنوان مثال می توان انواع کتب شعر را در بسته بندی های زیبا از فروشگاه ها و مراکز مختلف فروش کتاب، تهیه و خریداری کرد. امروزه در بیشتر کتاب فروشی ها می توان کتاب های مختلف را در بسته بندی های رسمی و مناسب، به همراه کالاهای مختلف، مانند خود نویس، کتابچه و غیره، به عنوان یک هدیه مناسب و رسمی انتخاب نمود.

 

4- پَک مواد غذایی و یا بسته ی مواد غذایی، از دیگر هدایای مناسب برای پرسنل سازمان ها و شرکت ها به حساب می آید. همچنین، انتخاب یک بسته شامل مواد غذایی مختلف، می تواند برای هر کارمند و پرسنلی در هر سازمان و شرکتی، یک انتخاب کاملا مناسب و اقتصادی باشد. انتخاب موارد موجود در بسته های مواد غذایی، می تواند توسط سازمان و یا شرکت، انتخاب شود. به عنوان مثال، یک بسته مواد غذایی شامل حبوبات، کنسرو ها و روغن می باشد.

 

بهترین گزینه برای انتخاب یک هدیه به پرسنل

 

برنج گیلان کشت، هدیه به پرسنل برای هر مناسبت

5- برنج گیلان کشت یک انتخاب مناسب برای هدیه به پرسنل و کارمندان شرکت ها و سازمان های مختلف است. انتخاب برنج ایرانی یک انتخاب نفیس و با ارزش، هم برای پرسنل و هم برای صاحبان مشاغل به حساب می آید. از آنجایی که برنج ایرانی، برنج مورد علاقه ی ایرانیان است، می توان گفت بهترین انتخاب برای هدیه دادن در هر مناسبتی به شمار می آید. برای خرید برنج ایرانی می توان با استفاده از فروشگاه برنج گیلان کشت، در هر تعدادی، بسته بندی مورد نظر خود را انتخاب و تهیه کرد. فروشگاه اینترنتی برنج گیلان کشت، با دارا بودن انواع برنج ایرانی، در مقدار های مختلف، و با داشتن انواع برنج ایرانی، مانند برنج هاشمی، برنج صدری، برنج دودی و برنج قهوه ای، با کیفیت بالا، یکی از فروشگاه های معتبر کشور می باشد. برنج ایرانی با عطر و طعم بی نظیر، مناسب با ذایقه ی ایرانیان، هدیه مناسب برای تمامی مناسبت ها می باشد.

 

برنج گیلان کشت، یک هدیه مناسب در هر مناسبت

 

6- بن فروشگاه های زنجیره ای می تواند یکی دیگر از گزینه ها برای هدیه به پرسنل باشد. با تهیه ی بن فروشگاه های زنجیره ای می توان انتخاب کالا را به عهده ی خود پرسنل و کارمندان گذاشت. این هدیه، می تواند برای هر مناسبتی یک گزینه ی مناسب و به صرفه نیز باشد.

 

7- بن کتاب یک هدیه ی ماندگار و ارزشمند برای افراد می باشد. با انتخاب بن، می توان حق انتخاب را به پرسنل داد تا با توجه به سلایق و علایق خود، کتاب مورد نظر خود را خریداری نمایند.

 

8- بن خرید لباس یک گزینه ی ارزشمند برای هدیه به پرسنل کارمندان و پرسنل شرکت ها و سازمان ها است. می توان با توجه به نوع سازمان و یا شرکت، بن لباس تهیه کرد و به کارمندان و پرسنل، آن را هدیه داد تا با توجه به سلیقه و نیاز خود البسه ی مورد نظر خود را تهیه نمایند.

 

9- دستگاه های ذخیره ی اطلاعات مانند فلش مموری از دیگر هدایای رسمی به حساب می آید. امروزه نیاز به دستگاه های ذخیره ی اطلاعات مانند فلش مموری و مموری کارت ها، نیاز هر فردی با هر شغل و موقعتی می باشد. از این رو انتخاب آن می تواند یک هدیه مناسب به شمار آید.

 

10- کارت هدیه می تواند یک انتخاب خوب برای هدیه به پرسنل و دیگر کارمندان باشد. تهیه ی کارت های هدیه با اعتبار مد نظر سازمان، یک گزینه ی مناسب برای هدیه دادن به پرسنل می باشد. می توان در هر مناسبتی از این هدیه استفاده نمود.

 

برنج ایرانی بهترین هدیه به پرسنل

با توجه به پیشنهاد های داده شده، شاید بتوان گفت در بین گزینه ها، برنج ایرانی خوش پخت و با کیفیت، که از غذاهای اصلی ایرانیان به حساب می آید، انتخاب مناسب تری برای هدیه دادن به پرسنل و کارمندان شرکت ها و سازمان ها باشد. با تهیه ی برنج ایرانی از فروشگاه های معتبر مانند فروشگاه گیلان کشت، می توان در زمانی کوتاه، خریدی مطمئن و آسوده داشت. برای خرید برنج درجه یک ایرانی مثل برنج هاشمی عطری، برنج صدری عطری، انواع برنج دودی و برنج قهوه ای به بخش محصولات سایت گیلان کشت مراجعه کنید.

برچسب ها

پیشنهاد ما

برنج صدری معطر 5 کیلویی

850,000 تومان

برنج هاشمی دودی 10 کیلویی

1,550,000 تومان
برنج شکسته هاشمی عطری 10 کیلویی پک 5 عددی 5%

برنج شکسته هاشمی عطری 10 کیلویی پک 5 عددی

5,000,000 تومان
5,250,000 تومان

برنج هاشمی معطر 10 کیلویی

1,400,000 تومان

برنج صدری دودی 10 کیلویی

1,900,000 تومان
برنج هاشمی معطر 10 کیلویی پک 5 عددی 4%

برنج هاشمی معطر 10 کیلویی پک 5 عددی

6,750,000 تومان
7,000,000 تومان
برنج صدری دودی 10 کیلویی پک 5 عددی 3%

برنج صدری دودی 10 کیلویی پک 5 عددی

9,250,000 تومان
9,500,000 تومان
سبوس برنج 280 گرمی پک 3 عددی 10%

سبوس برنج 280 گرمی پک 3 عددی

391,000 تومان
435,000 تومان

نیم دانه هاشمی عطری 10 کیلویی

850,000 تومان

چای سیاه بهاره ممتاز 1 کیلویی

345,000 تومان

نظرات

No Comments
هنوز نظری ثبت نشده
اولین نفری باشید که نظر می دهید