10 خوراکی برای افزایش میل جنسی

افزایش میل جنسی

 

افزایش میل جنسی یکی از موضوعاتی است که بشر همواره در طول دوره‌های تاریخی متعدد به آن توجه داشته است و برای تأمین آن از روش‌های مختلف استفاده کرده است. برای میل جنسی تعریف‌های مختلفی ارائه‌شده است. ساده‌ترین تعریفی که می‌توان برای این حالت ارائه داد این است که میل جنسی حالتی انگیزشی برای انجام فعالیت‌های جنسی به شمار می‌رود و افرادی که از این میل به‌اندازه کافی برخوردار نیستند، در زمره افراد ناتوان در حوزه فعالیت‌های جنسی به شمار می‌روند. بی‌میلی جنسی معمولاً هیچ ربطی به‌ظاهر افراد و اندام جنسی آن‌ها ندارد و در پس این بیماری مشکلات متعددی وجود دارند.

در حالت کلی ناتوانی جنسی به دلایل مختلفی در بدن افراد بروز می‌کند که مشکلات روحی و روانی، بیماری‌های زمینه‌ای و خاص، مصرف برخی داروها، تغذیه نامناسب و همچنین مصرف مواد مخدر و روان‌گردان ازجمله آن‌ها می‌باشند.

به همین دلیل امروزه افراد زیادی در جامعه با این مشکل دست در گریبان هستند و همواره سعی می‌کنند با روش‌های مختلف به‌صورت دائمی و یا حداقل موقت این مشکل را حل کنند تا بتوانند یک زندگی زناشویی موفق و پایدار داشته باشند. برای درمان ناتوانی جنسی و بی‌میلی جنسی داروهای شیمیایی مختلفی معرفی‌شده‌اند که همگی آن‌ها دارای عوارض هستند و در بسیاری از موارد نیاز به مصرف آن‌ها نیست. به همین دلیل ما در ادامه این مقاله از گیلان کشت قصد داریم 10 خوراکی برای افزایش میل جنسی را به شما معرفی کنیم.

 

 

افزایش میل جنسی با مصرف تخم‌مرغ

افزایش میل جنسی با مصرف تخم‌مرغ یکی از مواردی است که در طب سنتی به آن تأکید فراوانی شده است و امروزه نیز علم نوین به خواص تخم‌مرغ پی برده و از این محصول برای افزایش میل جنسی استفاده می‌شود. تخم‌مرغ در اصل یک محصول با طبع گرم به شمار می‌رود و به همین دلیل خوراکی‌های طبع گرم تأثیر مستقیمی برافزایش میل جنسی در خانم‌ها و آقایان دارند. بیشترین تأثیر تخم‌مرغ برای افزایش توان جنسی در زرده آن قرار دارد. زرده تخم‌مرغ سرشار از ویتامین‌های گروه B، ازجمله ویتامین‌های B6 و B5 است.

این ویتامین‌ها به تعادل هورمونی در بدن خانم‌ها و آقایان کمک می‌کنند و درنتیجه می‌توان با مصرف آن‌ها عوامل کاهش توان جنسی را در بدن سرکوب کرد. برای مثال با مصرف تخم‌مرغ استرس و التهاب‌های عصبی که از مهم‌ترین عوامل بی‌میلی‌های جنسی به شمار می‌روند سرکوب‌شده و افراد گرایش‌های جنسی تقویت‌شده کسب می‌کنند. درنتیجه افرادی که از بی‌میلی جنسی رنج می‌برند می‌توانند با اضافه کردن تخم‌مرغ به سبد غذایی و مصرف مداوم آن، میل جنسی خود را افزایش دهند.

 

 

شکلات تلخ

 

شکلات تلخ یک محصول مناسب برای افزایش میل جنسی

افزایش میل جنسی با مصرف شکلات تلخ رابطه مستقیم و فوری دارد. این شکلات حاوی مقادیر قابل‌توجهی تئوبرومین (به انگلیسی Theobromine) است. تئوبرومین درواقع یک نوع آلکالوئید است که ازلحاظ ساختار و بازدهی شباهت زیادی به کافئین دارد. کافئین محصولی است که پس از مصرف و به‌صورت تقریباً فوری یک حس نشاط در افراد ایجاد می‌کند.

به همین دلیل کسانی که این شکلات را مصرف می‌کنند می‌توانند به‌صورت فوری و پس از مصرف، توان جنسی خود را افزایش دهند. همچنین در شکلات تلخ مقدار قابل‌توجهی فنیل اتیلامین (به انگلیسی Phenylethylamine) و آنتی‌اکسیدان وجود دارد که این مواد پس از مصرف در بدن، حس خوشایند کاذب ایجاد می‌کنند و درنتیجه از این حس خوشایند یک توان جنسی بالقوه در افراد ایجاد می‌شود که با کمک آن می‌توانند بی‌میلی‌های جنسی خود را رفع کنند. البته باید در مصرف این محصول اعتدال رعایت شود و در مواقع ضروری آن را مصرف کرد؛ زیرا مصرف بیش‌ازحد شکلات تلخ می‌تواند باعث بروز و تشدید برخی بیماری‌ها در بدن شود.

 

فلفل تند

 

فلفل تند یک ادویه برای افزایش میل جنسی

افزایش میل جنسی با کمک فلفل تند یکی از بهترین و مناسب‌ترین شیوه‌ها گیاهی به شمار می‌رود. فلفل تند یکی از ادویه‌های خیلی گرم به شمار می‌رود که مصرف آن تحولات متعددی را در بدن باعث می‌شود. برای مثال با مصرف فلفل تند اولین اثر با سوختن دهان و زبان بروز می‌کند.

در پی این اتفاق ضربان قلب به‌صورت قابل‌توجه و البته بی‌خطری افزایش پیدا می‌کند و این موضوع به افزایش گردش خون و مخصوصاً گردش خون در اندام‌های جنسی کمک می‌کند. گردش خون اضافی در اندام‌های جنسی خانم‌ها و آقایان برانگیختگی آن‌ها و افزایش تمایلات جنسی را به همراه دارد و افراد می‌توانند با مصرف مقدار کمی فلفل تند به‌راحتی و در مدت کوتاهی صاحب توان جنسی کافی شوند.

همچنین تحقیقات نشان داده که افراد می‌توانند با مصرف منظم و طولانی‌مدت فلفل تند، بی‌میلی‌های جنسی خود را به‌صورت دائمی درمان کنند. خوشبختانه برای مصرف فلفل تند راه‌های مختلفی وجود دارد و می‌توان آن را به انواع غذاها اضافه کرد و میل نمو