حریم خصوصی

 

فروشگاه اینترنتی گیلان کشت، با آدرس رسمی ( https://gilankesht.ir ) سعی در ارائه بهترین خدمات با بسته بندی دقیق، با کیفیت و ارسال برنج صدری، هاشمی از نوع عطری، دودی، یا دم سیاه، همچنین برنج قهوه ای، سبوس برنج به صورت جزئی و عمده دارد.

 

فروشگاه اینترنتی گیلان کشت به حریم خصوصی شما مشتری گرامی احترام گذاشته و سیاست حفظ حریم خصوصی را ارایه می‌دهد که داده ‌های شما تنها جهت تحویل دقیق و به موقع محصولات درخواستی جمع‌ آوری شده و مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

به عنوان یک بازدید کننده از سایت / مشتری به شما توصیه می‌شود که با دقت سیاست حریم خصوصی را مطالعه کنید. لازم به ذکر است که با دسترسی به خدمات ارائه ‌شده توسط فروشگاه اینترنتی گیلان کشت، شما با ارائه داده ‌های خود با این سیاست حفظ حریم خصوصی موافقت کرده‌اید.

 

 

حریم خصوصی گیلان کشت

 

لزوم ورود اطلاعات کامل پستی و شخصی در فروشگاه اینترنتی گیلان کشت

اطلاعات شخصی (مانند نام)، آدرس پست الکترونیکی، یا شماره ‌تلفن همراه و اطلاعات تماس، کد پستی و اطلاعات در مورد صفحات سایت که شما از آن بازدید می‌کنید، در اختیار این سایت قرار می گیرد.

چرا که این اطلاعات کلیدی در جهت خدمت رسانی و دریافت هرچه بهتر سفارشات توسط شما مشتری گرامی، الزامی و مهم هستند.

به عنوان مثال اگر کد پستی وارد شده از سوی مشتری به درستی وارد نشده باشد، اطلاعات تماس به فروشگاه گیلان کشت کمک می کند تا از این طریق نسبت به دریافت کد صحیح اقدام نماید.

 

فروشگاه اینترنتی https://gilankesht.ir/ اطلاعات قابل تشخیصی را در مورد شما تنها به عنوان بخشی از فرآیند ثبت ‌نام داوطلبانه، بررسی کلی یا هر ترکیبی از آن جمع‌ آوری خواهد کرد.

شما می توانید برای رفع ابهام بیشتر در مورد نحوه ثبت سفارش و روند ارسال سفارش به آدرس ذکر شده به بخش مراحل سفارش موجود در بخش راهنمای خرید از این سایت مراجعه نمایید.

فروشگاه گیلان کشت نیز طبق قوانین و اصول ثبت و ارسال محصولات طبق قوانین تجارت الکترونیک رسمی رفتار خواهد کرد.

این فروشگاه همچنین از این اطلاعات برای حفظ تاریخ تراکنش با استفاده از قانون یا سیاست های کلی موجود استفاده خواهد کرد.

 

امنیت اطلاعات شخصی مشتریان و مخاطبان

اطلاعات شخصی و کلی هر مشتری یا مخاطب بخش مهمی از کسب و کار ما محسوب می شود.

فروشگاه اینترنتی گیلان کشت به شما اطمینان می دهد که، از اطلاعات مالی مشتریان برای هر هدفی به جز تکمیل تراکنش استفاده نخواهد کرد.

این فروشگاه اطلاعات شخصی افراد را به اشتراک نمی‌گذارد و هیچ یک از اطلاعات قابل تشخیص شما را به اشخاص ثالث واگذار نخواهد کرد.

 

اطمینان از پرداخت مطمئن در گیلان کشت

در جهت توجه به اصول و قواعد رایج تجارت الکترونیک، فروشگاه اینترنتی گیلان کشت از پرداخت مطمئن کاربران و ضمانت از اصالت و سلامت کالا پشتیبانی می کند.

ما برای حفاظت از امنیت اطلاعات شما در طول پرداخت از روش پرداخت مطمئن استفاده می کنیم؛ که این موضوع در مرحله انتقال و مقصد امنیت کامل را در بر خواهد داشت (SSL).

در صورتیکه که نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر و چگونگی پرداخت و دریافت محصول مورد نظر خود را داشتید، می توانید به بخش پاسخ به پرسش های متداول مراجعه فرمایید.